Hello, It's me...

niedziela, lutego 28, 2016 Jan Jakubowski 8 Comments


Hej, cześć, witam was serdecznie!
Po raz kolejny zaczynam prowadzić bloga! To już czwarty raz i mam nadzieję, że wreszcie ten blog, będzie tym ostatecznym. W porównaniu do moich wcześniejszych blogów, tematyka będzie zmieniona. Chcę się skupić przede wszystkim na fotografii, testach i różnych recenzjach. Chciałbym również zamieszczać różne poradniki dotyczące głównie obróbki zdjęć i na temat grafiki. Posty będą się pojawiały raz na tydzień, zazwyczaj w środy lub czwartki. A tak poza tym to Janek jestem. Więcej o mnie jest po prawej stronie, a jeszcze więcej w zakładce About. Tam znajdziecie kilka kategorii, żeby wszelkie informacje były łatwe w odnalezieniu. Oprócz bloga prowadzę również kanał na YouTube gdzie chce się wyrazić za pomocą filmów. Bardzo lubię tworzyć filmy i jest to jedna z moich największych pasji. Wszystkie najważniejsze linki znajdziecie na samej górze strony, ale na początek podam je poniżej. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej! Już niedługo pierwszy post fotograficzny i pierwszy poradnik! Do zobaczenia! :)

Facebook: https://www.facebook.com/jjakubowskip/
Twitter: https://twitter.com/jjakubowskip
Instagram: http://instagram.com/darkcloud.official
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC3XMXIBeerfQGPssn1MmPzg


8 komentarzy:

 1. Tak się składa, że również kiedyś rzuciłam blogowanie, ale na szczęście niedawno zdecydowałam znowu wrócić do blogowania i dokładnie wiem co czujesz :/.Życzę ci powodzenia w blogowaniu ! Nie mogę się już doczekać kolejnego posta, a przede wszystkim tych poradników, o których wyżej napisałeś. Oczywiście zajrzałam na twój kanał na yt i na pewno będę tam częściej zaglądać, tak samo jak i a bloga !Jak na razie masz świetny start. W wolnej chwili zapraszam również do siebie KLIK. Pozdrawiam serdecznie xo

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w blogowaniu po raz kolejny! Trzymam kciuki, żeby się udało! Czekam na nowe posty, najbardziej chyba na poradniki. Pozdrawiam, besos :*

  malowane-roza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Też kiedyś próbowałem powrócić do blogowania. Udało się na może miesiąc. Brak weny oraz pomysłów na posty przerwały moje pisanie notek. Również mam zamiar założyć drugiego bloga o zupełnie innej tematyce. Dalej myślę co mogę ulepszyć aby ludzie zaczęliby się interesować moją pracą. Myślę, że dobra chęć i wena mi w tym pomoże. Również zapraszam Cię do siebie KLIKNIJ TU!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zostanę dłużej bardzo chętnie :) Bo sama się interesuję fotografią :) Uwielbiam to :)
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę Ci wytrwałości w blogowaniu! Blog zapowiada się bardzo ciekawie, nie mogę doczekać się Twojej fotografii. :) Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia :)

  http://zsensemibezsensu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. powodzenia :) będę częściej zaglądała.

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzymam kciuki za wytrwałość!

  OdpowiedzUsuń